Adrenalina

Pobierz nasz katalog:
Pobierz
Skontaktuj się z nami:
Adrenalina

Eventy z adrenaliną biją rekordy popularności. Dlaczego? Bo to idealna odskocznia od firmowej codzienności. To też sprawdzenie zespołu w nietypowych warunkach i okolicznościach. To jest właśnie powód, dla którego quady, buggy, amfibia, strzelanie z broni ostrej czy też scenariusze militarne są tak pożądane. W dodatku adrenalinę można poczuć wszędzie: w powietrzu zjeżdżając zjazdem tyrolskim lub pokonując most linowy, na ziemi pokonując  dzikie tereny podczas off roadu samochodami terenowymi oraz pod wodą oddychając dzięki butli podczas nurkowania.

Wszystkie nasze imprezy z adrenaliną mają jeden wspólny mianownik: najważniejsze jest bezpieczeństwo! Przeszkoleni instruktorzy i sprzęt z aktualnym przeglądem to nasza wizytówka!

Zapewniamy
Nasza oferta
Gale i konferencjeJak zrobić ciekawy event? Z nami! Każdy wyjazd firmowy jest jak tworzenie pysznej potrawy: wymaga doboru wysokiej jakości składników, umiejętnych połączeń i odpowiednich przypraw. I tu...więcejPiknikiSzukają Państwo oryginalnego pomysłu na piknik firmowy, rodzinny i sposobu na dobrą zabawę? Chcielibyście nie martwić się o takie rzeczy jak: bezpieczeństwo na imprezie, atrakcje na piknik dl...więcejImprezy integracyjneIntegracja zespołu nie musi być nudna ani sprowadzać się do zwykłego zjedzenia wspólnego posiłku i wypicia wódki. Gra scenariuszowa. To hasło rządzi w dziedzinie integracji, bo ...więcejWieczoryCzary-mary! Hokus Pokus! Abrakadabra! Sim Sala Bim! Szazam! Klaatu barada nikto! Wiele z nas zna te tajemnicze zaklęcia, które w dzieciństwie miały pomóc, odwrócić sytuację l...więcej